pl en ua
29.06.2017
Pawła, Piotra, Salomei
bip.jpg
znaczek_norway2.jpg
rpo1.jpg
kapital.jpg
prow.jpg

prow.jpg
Portal - Dla mieszkańca
Ogólnopolska Karta Seniora
Redakcja: Marcin
Dodany: 11.04.2017
wyświetleń: 262
PDF
DRUKUJ

Z dniem 14 grudnia 2016r. zostało zawarte porozumienie o partnerstwie wprowadzające na terenie gminy Ustrzyki Dolne Program „Ogólnopolska Karta Seniora”. Program przeznaczony jest dla seniorów powyżej 60-go roku życia, posiadających obywatelstwo polskie, którzy dzięki karcie będą mogli korzystać z promocji przygotowanych przez partnerów w całej Polsce. Organizatorem programu jest stowarzyszenie MANKO, wydawca magazynu „ Głos Seniora”.

Ogólnopolska Karta Seniora uprawnia do korzystania z ulg, zniżek lub innych uprawnień oferowanych przez podmioty prywatne i firmy.

Ogólnopolska Karta Seniora – dokumenty.
Każdy senior, który skończył 60 lat może bezpłatnie wyrobić własną kartę seniora. Niniejsza karta wydawana jest na okres bezterminowo. Należy okazać dokument tożsamości i wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny w Miejsko – Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Ustrzykach Dolnych w godzinach pracy Ośrodka.

Zostań partnerem Ogólnopolskiej Karty Seniora!
Zapraszamy firmy i instytucje do włączenia się do Ogólnopolskiego Programu Karty Seniora poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Każdy podmioty niezaleźnie od sektora czy wielkości może zostać partnerem. Warunkiem udziału jest umożliwienie osobom, które ukończyły 60 lat, ulg i zniżek.

Szczegółowe informacje na temat warunków uczestnictwa w Programie „Ogólnopolska Karta Seniora” lub przystąpienia do Programu w charakterze Partnera znajdą Państwo w Regulaminie Programu oraz pod numerem telefonu: 013-461-37-75.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Wyszukiwarka
rozwiń