pl en ua
29.06.2017
Pawła, Piotra, Salomei
bip.jpg
znaczek_norway2.jpg
rpo1.jpg
kapital.jpg
prow.jpg

prow.jpg
Portal - Dla Turysty
Trasy rowerowe "Downhill i Freeride"
Redakcja: Marcin
Dodany: 30.12.2016
wyświetleń: 540
PDF
DRUKUJ

Ustrzyki Dolne to również wspaniałe miejsce dla wszystkich poszukujących mocnych wrażeń i sportowych wyzwań. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy park rowerowy na stokach malowniczej Laworty.
Park rowerowy „Laworta” oferuje trzy specjalnie przygotowane trasy zjazdowe do uprawiania kolarstwa ekstremalnego. Do dyspozycji są następujące trasy: nr 1 DH (downhill) oraz trasy nr 2 i 3 FR (freeride). Wszystkie trasy zaprojektowane są przez specjalistów i wykonane na najwyższym poziomie, gwarantują wspaniałą zabawę zarówno dla stawiających pierwsze kroki w kolarstwie grawitacyjnym jak również dla tych najbardziej zaawansowanych zjazdowców.
Trasy są dostępne dla wszystkich chętnych, po wcześniejszym zaznajomieniu się z regulaminem tras, który informuje o zagrożeniach oraz odpowiedzialności w razie wypadków. Regulamin znajduje się przy Stacji Narciarskiej „Laworta”. Warunkiem korzystania z tras jest również odpowiedni sprzęt do uprawiania tej dyscypliny sportu.

              

              

Wszystkich serdecznie zapraszamy i życzymy niezapomnianych wrażeń.

Wsparcie udzielone przez dofinansowanie środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego. Supported by a grant from Norway through the Norwegian Financial Mechanizm. 

                                                    

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Wyszukiwarka
rozwiń