pl en ua
27.05.2017
Amandy, Jana, Juliana
bip.jpg
znaczek_norway2.jpg
rpo1.jpg
kapital.jpg
prow.jpg

prow.jpg
Portal - NGO
Nabór kandydatów NGO na członków komisji konkursowych
Redakcja: Marcin
Dodany: 14.12.2016
wyświetleń: 285
PDF
DRUKUJ

Kandydatami na członków Komisji konkursowych mogą być członkowie organizacji pozarządowych oraz osoby wskazane przez organizacje pozarządowe (nie będące ich członkami) umocowane do reprezentowania organizacji.

Treść ogłoszenia

Formularz zgłoszeniowy (.docx)

Formularz zgłoszeniowy (.pdf)

Zarządzenie Nr 2/17 Burmistrza Ustrzyk Dolnych z dnia 4 stycznia 2017 r. w sprawie powołania komisji konkursowej do oceny ofert na realizację w 2017 r. zadania publicznego w zakresie działalności na rzecz organizacji pozarządowych i innych podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego z zakresu "Turystyka"

Zarządzenie Nr 3/17 Burmistrza Ustrzyk Dolnych z dnia 4 stycznia 2017 r. w sprawie powołania komisji konkursowej do oceny ofert na realizację w 2017 r. zadania publicznego w zakresie działalności na rzecz organizacji pozarządowych i innych podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego z zakresu "Kultura fizyczna i sport"

Zarządzenie Nr 4/17 Burmistrza Ustrzyk Dolnych z dnia 4 stycznia 2017 r. w sprawie powołania komisji konkursowej do oceny ofert na realizację w 2017 r. zadania publicznego w zakresie działalności na rzecz organizacji pozarządowych i innych podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego z zakresu "Profilaktyka i rozwiązywanie problemów alkoholowych oraz przeciwdziałanie narkomanii".

Zarządzenie Nr 5/17 Burmistrza Ustrzyk Dolnych z dnia 4 stycznia 2017 r. w sprawie powołania komisji konkursowej do oceny ofert na realizację w 2017 r. zadania publicznego w zakresie działalności na rzecz organizacji pozarządowych i innych podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego z zakresu "Upowszechnianie kultury".

Zarządzenie Nr 6/17 Burmistrza Ustrzyk Dolnych z dnia 4 stycznia 2017 r. w sprawie powołania komisji konkursowej do oceny ofert na realizację w 2017 r. zadania publicznego w zakresie działalności na rzecz organizacji pozarządowych i innych podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego z zakresu "Regranting".

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Wyszukiwarka
rozwiń