pl en ua
25.05.2017
Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny
bip.jpg
znaczek_norway2.jpg
rpo1.jpg
kapital.jpg
prow.jpg

prow.jpg
Portal - Turnieje w szachach, tenisie stołowym i badmintonie z cyklu Sportowe Wakacje 2016
Turnieje w szachach, tenisie stołowym i badmintonie z cyklu Sportowe Wakacje 2016
Redakcja: Krzysztof Lachowski
Dodany: 22.07.2016
wyświetleń: 457
PDF
DRUKUJ
Menu
Wyniki szachy
Chessarbiter - dz.
Chessarbiter - chł.
Wyniki tenis stoł.
Wyniki badminton
Galeria

21.07.2016 w Hali Sportowej przy ZSP nr 1 w Ustrzykach Dolnych odbyły się turnieje w w szachach, tenisie stołowym i badmintonie z cyklu Sportowe Wakacje 2016



Organizatorami rozgrywek byli:

  • Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych
  • Hala sportowa przy ZSP nr 1 w Ustrzykach Dolnych

  • W poszczególnych rozgrywkach uzyskano następujące wyniki:

    SZACHY

    KLASYFIKACJA OPEN DZIEWCZĄT (Chessarbiter - dz.►►►)

    KLASYFIKACJA DZIEWCZĄT MŁODSZYCH

    KLASYFIKACJA DZIEWCZĄT STARSZYCH

    KLASYFIKACJA OPEN CHŁOPCÓW (Chessarbiter - chł.►►►)

    KLASYFIKACJA CHŁOPCÓW MŁODSZYCH

    KLASYFIKACJA CHŁOPCÓW STARSZYCH


    TENIS STOŁOWY

    ( ur. w 2002/2004)

    Nazwisko i imię Wynik Nazwisko i imię
    Dereń Urszula
    3
    (11:3, 11:0, 11:1) 0
    Pereslucha Maciej 
    Bihun Marcin 3 (11:5, 11:5, 11:6) 0 Pereśluch Maciej
    Bihun Marcin  0 (3:11, 3:11, 4:11) 3 Dereń Urszula

    Klasyfikacja ur. w 2002/2004

    Miejsce Nazwisko i imię
    Rok ur.
    Miejscowość PKT
    1
    Dereń Urszula 2004
    Przysietnica 6
    2 Bihun Marcin 2001 Ustrzyki Dolne
    3
    3 Pereślucha Maciej 2002 Ustrzyki Dolne
    0


    (chłopcy ur. w 2005 i młodsi)

    Nazwisko i imię Wynik Nazwisko i imię
    Dereń Filip
    3 (11:2, 11:2, 11:3) 0 Kowalczyk Antoni

    Klasyfikacja chłopców ur. w 2005 i młodsi

    Miejsce Nazwisko i imię
    Rok ur.
    Miejscowość
    PKT
    1
    Dereń Filip 2005
    Przesietnica
    3
    2
    Kowalczyk Antoni 2005
    Ustrzyki Dolne
    0




    BADMINTON

    (ur. w 2002 i młodsi)

    Nazwisko i imię Wynik Nazwisko i imię
    Bihun Marcin
    21
    18
    Pereślucha Maciej
    Dereń Urszula
    17 21
    Dereń Filip
    Bihun Marcin 27
    29
    Dereń Urszula
    Pereślucha Maciej 8
    21
    Dereń Filip
    Dereń Filip 21
    7
    Bihun Marcin
    Dereń Urszula 23
    21
    Pereślucha Maciej

    Klasyfikacja ur. w 2002 i młodsi

     

    Miejsce Nazwisko i imię
    Rok ur.
    Miejscowość
    PKT
    1
    Dereń Filip 2005
    Przysietnica 3
    2
    Dereń Urszula 2004
    Olszanica 2
    3 Bihun Marcin 2002 Ustrzyki Dolne
    1
    4 Pereślucha Maciej 2002 Ustrzyki Dolne 0

     

     


     

    Zwycięzcy do trzeciego miejsca otrzymali medale, natomiast wszyscy uczestnicy dyplomy. Nagrody ufundowano ze środków Urzędu Miejskiego w Ustrzykach Dolnych.

    PDF
    DRUKUJ
    POWRÓT
    ZGŁOŚ
    NIEŚCISŁOŚĆ
    Wyszukiwarka
    rozwiń