pl en ua
30.04.2017
Balladyny, Lilli, Mariana
bip.jpg
znaczek_norway2.jpg
rpo1.jpg
kapital.jpg
prow.jpg

prow.jpg
Portal - Sport
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Powiatowa Gimnazjada w Sztafetowych Biegach Przełajowych, 17.06.2016, Park "Pod Dębami"
Redakcja: Krzysztof Lachowski
Dodany: 17.06.2016
wyświetleń: 722
PDF
DRUKUJ
  >>>  
   
  IMS Dziewczęta  
  IMS Chłopcy  
  Galeria  
  Gimnazjum Dz.  
  Gimnazjum Chł.  
   
 


     

Zawody odbyły się 17.06.2015 w Parku "Pod Dębami" 
w Ustrzykach Dolnych.

Młodzi lekkoatleci rywalizowali w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz Gimnazjady.

Organizatorami byli :
* Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych
* Bieszczadzki Szkolny Związek Sportowy w Ustrzykach Dolnych

Rywalizacja wszystkich sztafet odbyła się na dystansie 8 x 800m.

 poszczególnych konkurencjach uzyskano następujące wyniki :

 


Igrzyska Młodzieży Szkolnej Dziewcząt:


Miejsce Drużyna Czas
1 NSS Ustrzyki Dolne
W składzie: Buśko Oliwia, Chojnacka Jagoda, Harsche Aleksandra, Czaja Weronika, Kwaśnik Emilia, Kądziołka Oliwia, Pagkration Eleni, Kasprzycka Julia
25:12,5
2 ZSP Nr 1 Ustrzyki Dolne
W składzie: Nieckula Jagoda, Kosiba Ewa, Chrapkiewicz Oliwia, Kocik Julia, Matyja Kinga, Kazura Wiktoria, Kobzdej Weronika, Matiasik Alicja
26:18,2
3 NSS Ustrzyki Dolne - II skład
W składzie: Słomińska Amelia, Zabłocka Kinga, Kościańska Julia, Juszczyk Urszula, Cybruch Maja, Liniewska Aleksandra, Leptuch Julia, Sochań Julia
26:28,1



Igrzyska Młodzieży Szkolnej Chłopców:

Miejsce Drużyna Czas
1 NSS Ustrzyki Dolne
23:33,6
2 ZSP Nr 1 Ustrzyki Dolne                                                                              
24:20,3



Gimnazjada Dziewcząt:

Miejsce Drużyna Czas
1 NSS Ustrzyki Dolne
W składzie: Konik Zuzanna, Motyka Luiza, Polityńska Kinga, Cybruch Anna, Tkaczyk Julia, Prędki Renata, Sidor Paula, Szałańska Monika, Biernat Sara, Urban Weronika, Koncewicz Katarzyna, Socha Joanna, Sandra Szwarc 
23:25,2
2 ZSP Nr 1 Ustrzyki Dolne
W składzie: Chwostyk Jolanta, Budzisz Klaudia, Piorunik Natalia, Filip Urszula, Matiasik Karolina, Bator Alicja, Piotrowska Paulina, Bobrecka Martyna
25:21,3



Gimnazjada Chłopców:

Miejsce Drużyna Czas
1 NSS Ustrzyki Dolne                                                                                           20:42,7
2 ZSP Nr 1 Ustrzyki Dolne 21:10,6



Każda z drużyn otrzymała pamiątkowy dyplom, natomiast zwycięskie zespoły wynagrodzono pucharami ufundowanymi przez Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Wyszukiwarka
rozwiń