pl en ua
26.03.2017
Dory, Olgi, Teodora
bip.jpg
znaczek_norway2.jpg
rpo1.jpg
kapital.jpg
prow.jpg

prow.jpg
Portal - Sport
Mistrzostwa Polski Młodzików, Juniorów Młodszych i Juniorów - Mistrzostwa Podkarpacia w Biegach Górskich na Krótkim Dystansie w Stylu Anglosaskim, Ustrzyki Dolne - 9.04.2016
Redakcja: Krzysztof Lachowski
Dodany: 15.03.2016
wyświetleń: 4144
PDF
DRUKUJ
  ..  
  Biegi 2016
 
  Regulamin 2016  
  Kalendarz 2016  
  Relacja z kamer
 
  Trasa  
  Wyniki zesp. i woj.  
  Wyniki ind.  
  Sponsorzy  
  Organizatorzy  
  Zawody 2015  
  Najlepsi 2002-15  
  Filmik J. Wojtarek  
     
  Podziękowanie
sponsorom
 
 

 
  Galerie:  
  Foto: A. Górski  
  Foto: M. Mazurkiewicz
 
  Foto: Nr 2  
  Galeria Nr 3  
  Galeria Nr 4  
  Foto nr 5  

ROK 2016

9 kwietnia 2016 r. odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów, Juniorów Młodszych i Młodzików w Biegach Górskich na Krótkim Dystansie

Zawody były jednocześnie eliminacjami do Pucharu Świata juniorów młodszych i Mistrzostw Europy juniorów (2.07.2016 - Arco - Włochy).

Biegi ukończyło 216 zawodników z 27 klubów i 10 województw.

W rozpoczęciu zawodów uczestniczył Przewodniczący Rady Miejskiej p. Bogdan Ferenc. Podczas tej uroczystości uhonorowano również minutą ciszy niedawno zmarłego trenera z Olkusza Pana Kazimierza Chechelskiego - czytaj więcej.

Pan Kazimierz brał udział w większości edycji biegów górskich, które organizowaliśmy w Ustrzykach Dolnych. Sylwetkę Pana Kazimierza zeprezentował trener Ryszard Jałowiec z IKS Olkusz, który kontynuuje tradycje sekecji LA w Olkuszu.

Wyniki indywidualne ►►►

Wyniki zespołowe     ►►►

Relacja z kamer monitoringu miejskiego:

oraz film Jacka Wojtarka

Trofea i nagrody zwycięzcom biegów wręczali:

  • Pan Bogdan Ferenc - Przewodniczący Rady Miejskie w Ustrzykach Dolnych
  • Pani Janina Sokołowska - Sekretarz Gminy Ustrzyki Dolne
  • Pan Julian Zięba - Przedstawiciel POZLA
  • Ryszard Cybruch - Sędzia Główny
  • Krzysztof Lachowski - Dyrektor biegów
  • Pan Wojciech Szott - Dyrektor Ustrzyckiego Domu Kultury

W poszczególnych biegach zwyciężali:


CHŁOPCY - ur. w 2005 i mł. - 0, 6 km - przewyższenie: +-35m
1 TOMASZEK Hubert 2005 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PKR 2:32   5 pkt
2 MARKOWSKI Dawid 2005 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PKR 2:42  4
3 GWÓŹDŹ Nikodem 2005 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PKR 2:44    3
3  KUC Paweł 2005 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PKR 2:44    3

DZIEWCZĘTA - ur. w 2005 i mł. - 0, 6 km - przewyższenie: +-35m
1 MATIASIK Alicja 2005 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PKR 2:40 0:00  5
2 MILCZANOWSKA Zuzanna 2006 MKS - Stal Nowa Dęba PKR 2:43  4
3 IMIELIŃSKA Pola 2005 LKB Rudnik ŚWI 2:43 +0:04   3

CHŁOPCY STARSI - ur. w 2003-04 - 1, 0 km - przewyższenie: +-55m
1 FIGURA Gracjan 2003 LUKS-MGOKSiR Korfantów OPO 4:01  5
2 ZABŁOCKI Kamil 2004 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PKR 4:08  4
3 GRYGOLEC Aleksander 2003 KB Krościenko Wyżne PKR 4:16  3

DZIEWCZĘTA STARSZE - ur. w 2003-04 - 1, 0 km - przewyższenie: +-55m
1 ŁUSZCZ Martyna 2004 KS Komunalni Sanok PKR 4:25  5
2 PĘCHNER Wiktoria 2003 Opoczno Sport Team ŁDZ 4:28 +0:02   4
3 79 KRZEMPEK Nadia 2003 UKS Brenna - Górki ŚL 4:33  3

MŁODZICY - ur. w 2001-2002 - 1, 5 km - przewyższenie: +-80m
1 GREŃ Radosław 2001 UKS Brenna - Górki ŚL 5:47 III klasa 10 pkt
Trener MP: Tomasz Dypczyński
2 KIJOWSKI Dominik 2001 KB Krościenko Wyżne PKR 5:52  III 9
3 GUŻKOWSKI Szymon 2001 KKB Mosir Krosno PKR 5:54  III 8

MŁODZICZKI - ur. w 2001-2002 - 1, 5 km - przewyższenie: +-80m
1 Sowa Oliwia 2001 MLUKS Tarnów MŁP 6:36  III 10
Trener MP: Ryszard Jasicz
2 ZAJĄC Anna 2001 KS Cracovia 1906 Kraków MŁP 6:49  III 9
3  LIZIS Sabina 2001 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PKR 6:57  III 8

JUNIORZY MŁODSI - ur. 1999-2000 - 4 km - przewyższenie +- 250 m
1 KUBICA Marcin 1999 PKS "Lipnik" Bielsko Biała ŚL 14:45  I klasa  10 pkt
Trenerka MP: Małgorzata Caputa Tamowska
2 SIADUL Barłomiej 2000 SSR Olimp Strawczyn ŚWI 14:58  I 9
3 GRZYB Mateusz 1999 Opoczno Sport Team ŁDZ 15:01  I 8

JUNIORKI MŁODSZE - ur. 1999-2000 - 2,5 km - przewyższenie +- 150 m
1  WIKTOROWICZ Łucja 1999 Opoczno Sport Team ŁDZ 10:25  I 10
Trener MP: Jacek Wojtarek
2  PAWLUS Klaudia 2000 LLKS Osowa Sień LBU 10:45 +0:20 I 9
3  DIAS Julia 1999 LKS Zorza Gdynia POM 10:54  II 8

JUNIORZY - ur. 1997-1998 - 4 km - przewyższenie +- 250 m
1 JILEK Krzysztof 1997 Ulks Bystrzyca Kłodzka/Bogdał Team DŚL 14:31 I   10
Trener MP: Roman Bogdał
2  WOJTACHA Adrian 1997 KS OLKUSZ MŁP 14:37  I 9
3 KWIECIŃSKI Bartosz 1997 LLKS Osowa Sień LBU 14:46  I   8

JUNIORKI - ur. 1997-1998 - 2,5 km - przewyższenie +- 150 m
1 GÓRAK Paulina 1997 MLUKS Tarnów MŁP 11:02  II 10
Trener MP: Ryszard Jasicz
2  BĄBA Sylwia 1998 MKS - Stal Nowa Dęba PKR 11:04 +0:02 II 9
3  GRZEGORCZYK Natalia 1997 Opoczno Sport Team ŁDZ 11:13 1 II 8

PUNKTACJA KLUBOWA

1 Opoczno Sport Team ŁDZ 41,0
2 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PKR 38,0
3 LLKS Osowa Sień LBU 32,0
4 MLUKS Tarnów MŁP 30,0
5 KB Krościenko Wyżne PKR 23,0
6 KS Cracovia 1906 Kraków MŁP 20,0

PUNKTACJA WOJEWÓDZTW
1 PODKARPACKIE  102
2 MAŁOPOLSKIE 86
3 ŁÓDZKIE 42
4 ŚLĄSKIE 35
5 ŚWIĘTOKRZYSKIE 32
6 LUBUSKIE 32

 

 


Petla duża 1,0 km Pętla mała 0,6 km Fotki z trasy





Partnerzy:


 

   
     
 galerie 2015 11.04.2015  

Foto: 
Andrzej Górski
Foto:
Marek Góra
Foto: 
Karolina Lachowska
     
  Foto:
Robert Lachowski
 
   
  Film:
>>>>> 
Jacek Wojtarek
 

 

 

 










 

 

 

 


 







 

 

 

 

 




 




Sponsorzy 2016:

Lp. Nazwa firmy/ Instytucji/ itp
  Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych
 

Radni Rady Miejskiej  w Ustrzykach Dolnych

 

Katolickie Stowarzyszenie ”CIVITAS CHRISTIANA”  - Oddz. Podkarpacki; 35-064 Rzeszów

 

Starostwo Powiatu Bieszczadzkiego

Zespół Szkół Publicznych Nr 1 Ustrzyki Dolne - Hala Sportowa
  Pani  Lilianna Adamska

Kancelaria Notarialna ; 38-700 Ustrzyki Dolne

 Pan  Robert Kamiński

„Salon Mody”  38-700 Ustrzyki Dolne

 

Pan Adam Buziewicz

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA

"A D A M"

Pan Mirosław Białkowski

DAN-MIR;  HURTOWNIA art. Przem., Chemicznych i Tytoniowych

38-700 Ustrzyki Dolne

 

 Pan  Andrzej Bilik

KOLOROWY ŚWIAT DZIECKA;  38-700 Ustrzyki Dolne

 

Pan Edward Kuc

Bar „EWA”; 38-700 Ustrzyki Dolne

 

Bieszczadzki Park Narodowy  w Ustrzykach Górnych

 

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA  "AGROL" w Ustrzykach Dolnych; R. Tkacz i M. Tkacz

 

Państwo Danuta i Andrzej Toporowscy

Sklep Wielobranżowy "DAJA" s.c ; ul. 29 Listopada;

38-700 Ustrzyki Dolne

 

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA; "ROW-CHEM"

ul. 29 Listopada 8;

38-700 Ustrzyki Dolne

 

PHP „BOSZ”, Sp. z o.o.; 
38-622 Olszanica

 

Pan Stanisław Morawski

FHU „Morawski” Ustrzyki Dolne

 

 FHU "ALFA"  ul. Sikorskiego;  
38-700 Ustrzyki Dolne

 

FHU „ROTER” w Ustrzykach Dolnych - p. Teresa Wójtowicz

 

Sklep Ogrodniczo Przemysłowy  w Ustrzykach Dolnych - p. Wajda Mirosław

 

Masarnia "ZYGMUNT"-Żaneta Osiadacz; ul. Naftowa 16; 38-700 Ustrzyki Dolne

 


 

Do góry str. 

 Linki:

 


 

 

Galerie:
https://plus.google.com/photos/115089618486405420592/albums/posts
https://plus.google.com/photos/115089618486405420592/albums/6136974906263200385
https://plus.google.com/photos/115089618486405420592/albums/6136939813726075873
https://plus.google.com/photos/115089618486405420592/albums/6136857826385367617
Film:
https://www.youtube.com/watch?v=Ok64PjfjxOk

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Wyszukiwarka
rozwiń