pl en ua
25.06.2017
Łucji, Witolda, Wilhelma
bip.jpg
znaczek_norway2.jpg
rpo1.jpg
kapital.jpg
prow.jpg

prow.jpg
Portal - Konsultacje społeczne
Konsultacje społeczne - otwarte warsztaty konsultacyjne mieszkańców miejscowości: Równia, Hoszów i Hoszowczyk
Redakcja: Marcin
Dodany: 18.05.2017
wyświetleń: 85
PDF
DRUKUJ

W dniu wczorajszym tj. 17 maja 2017 roku w świetlicy wiejskiej w Równi odbyły się kolejne konsultacje społeczne - otwarte warsztaty konsultacyjne, tym razem uczestniczyli w nim mieszkańcy miejscowości: Równia, Hoszów i Hoszowczyk w ramach konsultacji społecznych prowadzonych w związku z opracowywanym studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego.

Realizacja konsultacji odbywa się w ramach projektu „Szkoła świadomego planowania przestrzennego – partnerska współpraca samorządu, projektantów i środowisk społecznych w procesach planistycznych” – II Osi priorytetowej, działania 2.19 POWER 2014-2020.

Dzięki spotkaniu pozyskano kolejne materiały stanowiące ważny element studium, w którego trakcie opracowywania jest gmina Ustrzyki Dolne. Uzyskane podczas spotkania projekty pomogą naznaczyć kierunek rozwoju poszczególnych sektorów na terenie gminy widziany oczami mieszkańców.

Zwieńczeniem pracowitego popołudnia był występ lokalnego zespołu ludowego „Oratyk” z Hoszowczyka, który śpiewem i grą na akordeonie umilił spotkanie.

Serdecznie dziękujemy mieszkańcom za udział i zespołowi „Oratyk” za występ.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Wyszukiwarka
rozwiń