pl en ua
29.06.2017
Pawła, Piotra, Salomei
bip.jpg
znaczek_norway2.jpg
rpo1.jpg
kapital.jpg
prow.jpg

prow.jpg
Portal - Konsultacje społeczne
II Spotkanie Młodzieży Liceum Ogólnokształcącego w Ustrzykach Dolnych zarekrutowanej do konsultacji społecznych prowadzonych w związku z opracowywanym Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego
Redakcja: Marcin
Dodany: 5.04.2017
wyświetleń: 469
PDF
DRUKUJ

W dniu wczorajszym tj. 4 kwietnia 2017 roku w Urzędzie Miejskim w Ustrzykach Dolnych odbyło się II spotkanie młodzieży LO w Ustrzykach Dolnych zrekrutowanej do konsultacji społecznych BADANIE W DZIAŁANIU prowadzonych w związku z opracowywanym studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego.
Spotkanie prowadziła Kierownik Wydziału Gospodarki Nieruchomościamii Zagospodarowania Przestrzennego Urzędu Miejskiego w Ustrzykach Dolnych – Pani Alicja Kisielewicz wraz z specjalnymi gośćmi – socjologami z Centrum Doradztwa Strategicznego z Krakowa – Panem Cezarym Ulasińskim i Panią Eweliną Romuzgą.
Młodzież na spotkaniu otrzymała ankietę, do której pytania zostały wygenerowane przez uczestników pierwszego spotkania. Ponadto zaproszeni socjologowie z Centrum Doradztwa Strategicznego szkolili uczestników spotkania z zakresu przeprowadzania ankiety. Młodzież uzyskała podstawowe informacje o respondencie, ankieterze, rodzajach ankiet i celach badań.
Na koniec zorganizowany był quiz podsumowujący zebraną wiedzę. Poproszono każdego uczestnika o wypełnienie 12 – stu ankiet i przekazanie ich do dnia 21 kwietnia 2017 roku.
Dziękujemy młodzieży za kreatywny udział w spotkaniu i już zapraszamy na III spotkanie obrazujące wyniki ankiet.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Wyszukiwarka
rozwiń