pl en ua
29.06.2017
Pawła, Piotra, Salomei

Lokalizacja panoram
Poruszanie się po panoramach
Po ustawieniu kursora myszy na obrazie oglądanej panoramy i przyciśnięciu lewego klawisza myszy - możliwe jest sterowanie kierunkiem obrotu widoku. Do poprawnego działania niezbędna jest włączona obsługa apletów JAVA w przeglądarce. Pobierz
znak zapytania aktywny punkt - umożliwia po kliknieciu przejście do kolejnej sceny spaceru. Po najechaniu na aktywny punkt pojawi się skrócona nazwa sceny, do której prowadzi.
przybliż zbliżenie - pozwala przybliżyć oglądaną scenę.
oddal oddalenie - pozwala oddalic oglądaną scenę.
hotspoty pokaż / ukryj hotspoty - włącza i wyłącza prezentowanie aktywnych punktów na panoramie.
bip.jpg
znaczek_norway2.jpg
rpo1.jpg
kapital.jpg
prow.jpg

prow.jpg
Pływalnia "Delfin" - Ustrzyki Dolne

Mam zaszczyt zaprosić Państwa do najnowocześniejszego kompleksu basenowo - rekreacyjno - wypoczynkowego w regionie podkarpackim.

Posiadamy basen sportowy ( o wymiarach 25 m x 12,5 m , głęgokość 1,20 - 1,80 m ) oraz basen rekreacyjny z atrakcjami typu bicz wodny, gejzer. Największą atrakcją dla dzieci i dorosłych jest zjeżdżalnia ( 61 m) oraz minizjeżdżalania dla dzieci ( 1 rok - 6 lat).
Nad bezpieczeństwem kąpiących się czuwa doświadczona kadra sześciu wykwalifikowanych ratowników.

Na powierzchni ponad 1832 m2 znajduje się hala basenowa, sauna, solarium,masaż suchy, siłownia rekreacyjno - rehabilitacyjna, salon gier zręcznościowych i intelektualnych; profesjonalny stół bilardowy PRYMUS SPORT, który uzyskał certyfikat Polskiego Związku Bilardowego, bilard MINI POOL, DART oraz Stół Piłkarski, ponadto Kawiarnia - Herbaciarnia, Lodziarnia, Kawiarenka Internetowa, punkt Totalizatora Sportowego ( oferujący sprzedaż losów loterii pieniężnej) oraz sklep z akcesoriami do pływania. Wokół obiektu znajdują się boiska sportowe do gry w siatkówkę i koszykówkę, skocznia do skoku w dal oraz piaskownica dla dzieci.

POWRÓT