pl en ua
29.06.2017
Pawła, Piotra, Salomei

Aktualności - Dla turysty
Jarmark Wielkanocny
Redakcja: BCTiP
Dodany: 7.04.2017
wyświetleń: 438
PDF
DRUKUJ
POWRÓT

Jarmark Wielkanocny

Dnia 9 kwietnia w Hali Sportowej w Ustrzykach Dolnych w godz. 13:00–19:00 odbędzie się I Jarmark Wielkanocny, na który już dziś serdecznie zapraszamy.

Głównymi organizatorami imprezy są Burmistrz Ustrzyk Dolnych oraz Bieszczadzkie Centrum Turystyki i Promocji. Współorganizatorzy: Ustrzycki Dom Kultury oraz Zespół Szkół Publicznych nr 1 w Ustrzykach Dolnych.

Mając w pamięci ubiegłoroczny I Jarmark Bożonarodzeniowy, który okazał się dużym sukcesem i przyciągnął wielu zainteresowanych, pragniemy zorganizować następną imprezę, tak aby umilić mieszkańcom i turystom oczekiwanie na świąteczny czas zadumy.

Celem Jarmarku Wielkanocnego jest przybliżenie i prezentacja tradycji oraz bogatego dorobku kulturalnego związanego ze świętami wielkanocnymi. Dodatkowo to wspaniała forma promocji produktów lokalnych oraz okazja do wspólnej zabawy i integracji. Na stoiskach nie zabraknie wiosennych ozdób, dekoracji, kolorowych pisanek i kraszanek, smakowitych mazurków, babek i innych wielkanocnych wypieków. W ofercie znajdą się wszystkie elementy potrzebne do przystrojenia koszyka, m.in. baranki, zajączki, kurczaczki i wiele, wiele innych.

Świąteczne jarmarki cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno turystów, jak i mieszkańców dlatego zapraszamy wszystkich do uczestnictwa i bezpłatnego zaprezentowania swoich wyrobów.

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Wyszukiwarka
rozwiń