pl en ua
29.06.2017
Pawła, Piotra, Salomei

Aktualności - Dla mieszkańca
Wiosenna akcja deratyzacyjna
Redakcja: Marcin
Dodany: 21.04.2017
wyświetleń: 393
PDF
DRUKUJ
POWRÓT

Na podstawie Rozdziału VIII Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Ustrzyki Dolne (Uchwała Nr XXVI/340/16 Rady Miejskiej w Ustrzykach Dolnych z dnia 29 listopada 2016 r.) zarządzam w dniach od 24 kwietnia do 14 maja 2017r. wiosenną akcję deratyzacyjną na terenie miasta i gminy Ustrzyki Dolne.

Zabiegi gryzoniobójcze należy przeprowadzić we wszystkich obiektach, szczególnie w altanach śmietnikowych, korytarzach piwnicznych, komorach i węzłach cieplnych, pomieszczeniach gospodarczych (magazyny, składy, wiaty itp.), z równoczesną higienizacją tych obiektów. Deratyzacja winna być wykonana przez specjalistyczną firmę lub we własnym zakresie. Trutki należy wyłożyć w miejscach wykluczających łatwy dostęp dzieci i oznaczyć te miejsca widocznym napisem „Uwaga trucizna”. Po upływie terminu wyłożenia trutki, usunąć resztki i zlikwidować napis „Uwaga trucizna”.

Po zakończeniu akcji proszę o przesłanie do tut. Urzędu, w terminie do dnia 31 maja 2017r., informacji o sposobie przeprowadzenia deratyzacji i ilości obiektów objętych deratyzacją.

Burmistrz Ustrzyk Dolnych
Bartosz Romowicz

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Wyszukiwarka
rozwiń