pl en ua
28.04.2017
Bogny, Walerii, Witalisa
bip.jpg
znaczek_norway2.jpg
rpo1.jpg
kapital.jpg
prow.jpg

prow.jpg
Portal - Sport
Memoriał im. Olka Ostrowskiego w Narciarstwie Alpejskim - 11.03.2017 - Gromadzyń Ustrzyki Dolne
Redakcja: Krzysztof Lachowski
Dodany: 7.03.2017
wyświetleń: 341
PDF
DRUKUJ

Prawie 100 alpejczyków z Polski południowo - wschodniej oraz z Ukrainy oddało hołd Olkowi Ostrowskiemu w II Memoriale jego imieniem.

Zawody jednocześnie były kolejną edycją Podkarpackiej Ligi Dzieci i Młodzieży w Narciarstwie Alpejskim.


Rodzinę Państwa Ostrowskich reprezentował brat Olka Tomasz Ostrowski, który również uczestniczył w rywalizacji sportowej w grupie seniorów. Tomek podczas  uroczystego wręczenia medali i pamiątkowych dyplomów złożył serdeczne podziękowanie za tak liczny udział w zawodach ku pamięci jego brata Olka.

Organizatorzy serdecznie dziękują ustrzyckiemu środowisku narciarskiemu  za wsparcie i bezpłatną pomoc w przeprowadzeniu dzisiejszej konkurencji slalomu giganta.

W poszczególnych kategoriach wiekowych zwyciężali:

Kategoria : Przedszkolaki Dz.

1  DOŁŻYCKA Lena 2009  UKN Laworta Ustrzyki Dolne 1:01.63
2  LEŚNIAK Helena 2009  UKN Laworta Ustrzyki Dolne 1:02.85
3  GRĘDA Zuzanna 2009  "UKS ""Śródmieście"" Przemyśl" 1:03.24

Kategoria : Przedszkolaki M
1 SEMP Damian 2009 "UKS ""Śródmieście"" Przemyśl" POL 1:00.73
2 HARBUZ Luka 2010 LOO FST „DYNAMO” Lwów UA 2:08.26
3 GAJDEK Tymoteusz 2012 UKN Laworta Ustrzyki Dolne POL 2:34.71

Kategoria: Juniorki E
1 DWORNICKA Michalina 2007  UKN Laworta Ustrzyki Dolne POL 51.65
2 SOWA Nikola 2007  "UKS ""Śródmieście"" Przemyśl" POL 57.28

Kategoria: Juniorzy E
1 GIBALEWICZ Paweł 2008 PTN Przemyśl POL 54.85
2 WIEJOWSKI Michał 2008 UKN Laworta Ustrzyki Dolne POL 55.00
3 MISZCZAK Adam 2008 UKN Laworta Ustrzyki Dolne POL 59.00

Kategoria: Juniorki D
1 WIEJOWSKA Maja 2005 UKN Laworta Ustrzyki Dolne POL 49.83
2 MISZCZAK Hania 2006 UKN Laworta Ustrzyki Dolne POL 51.49
3 SŁYSZ Blanka 2006 UKN Laworta Ustrzyki Dolne POL 55.92

Kategoria: Juniorzy D
1 GAJDEK Filip 2005 UKN Laworta Ustrzyki Dolne POL 48.45
2 PAŁSANAN Oleksandr 2006 LOO FST „DYNAMO” Lwów UA 50.87
3 GRĘDA Jakub 2006 "UKS ""Śródmieście"" Przemyśl" POL 53.34

Kategoria: Juniorki C
1 KĄDZIOŁKA Oliwia 2003 UKN Laworta Ustrzyki Dolne POL 48.28
2 GAWLIK Jagoda 2003 UKN Laworta Ustrzyki Dolne POL 50.28
3 KOŚCIAŃSKA Julia 2004 UKN Laworta Ustrzyki Dolne POL 55.14

Kategoria: Juniorzy C
1 VERMAN Oleksandr 2004 LOO FST „DYNAMO” Lwów UA 48.36
2 OSIADACZ Brian 2004 UKN Laworta Ustrzyki Dolne POL 48.44
3 SYKAŁA Adam 2003 UKN Laworta Ustrzyki Dolne POL 51.38

Kategoria: Juniorki B
1 KARABANOWSKA Helena 2001 UKN Laworta Ustrzyki Dolne POL 45.45

Kategoria: Juniorzy B
1 GIBALEWICZ Grzegorz 2002 PTN Przemyśl POL 46.61
2 SŁYSZ Nikodem 2002 UKN Laworta Ustrzyki Dolne POL 48.13
3 KARABANOWSKI Piotr 2001 UKN Laworta Ustrzyki Dolne POL 48.69

Kategoria: Juniorzy A
1 HRYNISZYN Kamil 1996 PTN Przemyśl POL 46.68
2 HRYNISZYN Adrian 1999 PTN Przemyśl POL 47.11
3 SMELA Bartłomiej 1998 "UKS ""Gwoździk"" Gwoźnica Dol POL 49.41

Kategoria: Seniorki
1 Wcisło Kinga 1991 "UKS ""Gwoździk"" Gwoźnica Dol POL 57.12
2 Mazurkow Magdalena 1990 Rzeszów POL 57.20

Kategoria: Seniorzy
1 BANACHOWSKI Maciej 1993 UKN Laworta Ustrzyki Dolne POL 44.45
2 BROŻEK Łukasz 1992 "UKS "Gwoździk" Gwoźnica Dol POL 45.56
3 WILCZKIEWICZ Marcin 1986 UKN Laworta Ustrzyki Dolne POL 47.57

Kategoria: Masters W
1 Łukaszyk Dorota 1973 UkN Laworta Ustrzyki Dolne POL 59.36
2 KOWALIK Małgorzata 1974 Czaszyn POL 1:22.75

Kategoria: Masters M
1 POLAKIEWICZ Jacek 1965 Lesko - niezrzeszony POL 47.57
2 NOWAK Piotr 1971 "UKS ""Gwoździk"" Gwoźnica Dol POL 50.84
3 Konopelski Dariusz 1961 Rzeszów POL 52.08

 
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Wyszukiwarka
rozwiń