pl en ua
25.06.2017
Łucji, Witolda, Wilhelma
bip.jpg
znaczek_norway2.jpg
rpo1.jpg
kapital.jpg
prow.jpg

prow.jpg
Portal - Udany debiut Olgi Miszczak w 3 lidze piłkarskiej kobiet
Udany debiut Olgi Miszczak w 3 lidze piłkarskiej kobiet
Redakcja: Krzysztof Lachowski
Dodany: 15.09.2016
wyświetleń: 807
PDF
DRUKUJ

Po ciężko przepracowanym okresie wakacyjnym, 14-o letnia ustrzycka bramkarka Olga Miszczak (wychowanka KS Bieszczady Ustrzyki Dolne) udanie rozpoczęła sezon w rozgrywkach 3 ligi PZPN.

Olga, grająca od ubiegłego sezonu w barwach drużyny Sokoła Kolbuszowa, zakończyła wraz z koleżankami z drużyny rundę wiosenną wygraną w Podkarpackiej Lidze Juniorek, pokonując w końcowej klasyfikacji m.in. zespoły Resovii oraz Dębicy. Udane występy, otworzyły ustrzyckiej zawodniczce drogę do reprezentacji naszego województwa, z którą w lipcu dobrze zaprezentowała się na Olimpiadzie Młodzieży do lat 16 w Dzierżoniowe (6 miejsce).

Nowy sezon piłkarskich zmagań to nowe wyzwania dla Olgi. Oprócz kontynuacji gry w reprezentacji wojewódzkiej w eliminacjach do przyszłorocznych Mistrzostw Polski, zawodniczka broni dostępu do bramki w dwóch drużynach swojego klubu: juniorek do lat 15 oraz trzecioligowego składu seniorskiego.

Po wiosennym sukcesie drużyny juniorek, klub z Kolbuszowej zdecydował się wystartować w dwóch klasach rozgrywkowych PZPN. Oprócz drużyny pierwszoligowej (3. miejsce w ubiegłym sezonie), Sokół wystartował w trzeciej lidze z drugą drużyną, na którą składa się cały zwycięski skład juniorek. Warto podkreślić, że po czterech kolejkach zmagań, ustrzycka zawodniczka pozostaje jedyną bramkarką w rozgrywkach, która nie straciła bramki, a jej drużyna znajduje się na czele tabeli. Oby tak dalej.

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Wyszukiwarka
rozwiń