pl en ua
24.03.2017
Gabrieli, Marka, Seweryna
bip.jpg
znaczek_norway2.jpg
rpo1.jpg
kapital.jpg
prow.jpg

prow.jpg
Portal - Turnieje w szachach, badmintonie i tenisie stołowym pn. Sportowe Wakacje 2016
Turnieje w szachach, badmintonie i tenisie stołowym pn. Sportowe Wakacje 2016
Redakcja: Krzysztof Lachowski
Dodany: 18.08.2016
wyświetleń: 632
PDF
DRUKUJ
Menu
Wyniki szachy
Chessarbiter - dz.
Chessarbiter - chł.
Wyniki tenis stoł.
Wyniki badminton
Galeria

18.08.2016 w Hali Sportowej przy ZSP nr 1 w Ustrzykach Dolnych odbyły się turnieje w w szachach, tenisie stołowym i badmintonie z cyklu Sportowe Wakacje 2016.

 

Organizatorami rozgrywek byli:

  • Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych
  • Hala sportowa przy ZSP nr 1 w Ustrzykach Dolnych

  • W poszczególnych rozgrywkach uzyskano następujące wyniki:

    SZACHY

    KLASYFIKACJA OPEN DZIEWCZĄT (Chessarbiter - dz.►►►)

    KLASYFIKACJA DZIEWCZĄT MŁODSZYCH

    KLASYFIKACJA DZIEWCZĄT STARSZYCH

    KLASYFIKACJA OPEN CHŁOPCÓW (Chessarbiter - chł.►►►)

    KLASYFIKACJA CHŁOPCÓW MŁODSZYCH

    KLASYFIKACJA CHŁOPCÓW STARSZYCH


    TENIS STOŁOWY

    Klasyfikacja ur. w 2002/2004

    Miejsce Nazwisko i imię
    Rok ur.
    Miejscowość PKT
    1
    Gamoń Patryk
    2002
    Olszanica 6
    2 Pomykała Michał
    2003 Ustrzyki Dolne
    4
    3 Chamoń Bernard
    2004 Rzeszów
    2
    4 Kusz Konrad 2004 Ustrzyki Dolne 0

    Klasyfikacja chłopców ur. w 2005 i młodsi

    Miejsce Nazwisko i imię
    Rok ur.
    Miejscowość
    PKT
    1
    Michalik Krzysztof
    2006
    Olszanica
    4
    2
    Smolińska Jagna
    2005
    UKS Goniec Kostrzyn
    4
    3 Michałek Patryk 2005 Olszanica 3
    4 Buczek Piotr 2006 Ustrzyki Dolne 2
    5 Buczek Kacper 2005 Łobozew 1
    6 Bończak Jakub 2005 Olszanica 0




    BADMINTON

    Klasyfikacja dziewcząt ur. w 2005-06r.:

    Miejsce Nazwisko i imię
    Rok ur.
    Miejscowość
    PKT
    1
    Smolińska Jagna 2005
    UKS Goniec Kostrzyn 2
    2
    Terpiłowska Marzena
    2006
    Ustrzyki Dolne
    1
    3 Papciak Daria
    2006 Ustrzyki Dolne
    0

    Klasyfikacja Chłopców ur. w 2004 i młodsi:

    Miejsce Nazwisko i imię
    Rok ur.
    Miejscowość
    PKT
    1
    Buczek Kacper
    2006
    Stefkowa 1
    2
    Kusz Konrad
    2005
    Ustrzyki Dolne
    0

    Klasyfikacja OPEN:

    Miejsce Nazwisko i imię
    Miejscowość
    PKT
    1
    Pomykała Krzysztof
    Myczków 2
    2
    Smolińki Piotr
    Kostrzyn 1
    3 Kusz Mariusz
    Ustrzyki Dolne
    0

     

    Zwycięzcy do trzeciego miejsca otrzymali medale, natomiast wszyscy uczestnicy dyplomy. Nagrody ufundowano ze środków Urzędu Miejskiego w Ustrzykach Dolnych.

    PDF
    DRUKUJ
    POWRÓT
    ZGŁOŚ
    NIEŚCISŁOŚĆ
    Wyszukiwarka
    rozwiń