pl en ua
30.04.2017
Balladyny, Lilli, Mariana
bip.jpg
znaczek_norway2.jpg
rpo1.jpg
kapital.jpg
prow.jpg

prow.jpg
Portal - Sport
Mikołajkowy Turniej w Futsalu dla Dzieci 11.12.2015
Redakcja: Krzysztof Lachowski
Dodany: 11.12.2015
wyświetleń: 1586
PDF
DRUKUJ

Wyniki


Klasyfikacja


Składy drużyn

Najlepsi strzelcy


Galeria



Mikołajowy Turniej w Futsalu dla dzieci ur. w 2005
i młodszych rozegrany został 11 grudnia 2015
w sali sportowej w Lutowiskach


Organizatorami rozgrywek byli:
- Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych
- SP Lutowiska
- Bieszczadzki Szkolny Związek Sportowy w Ustrzykach Dolnych


W rozegranych spotkaniach uzyskano wyniki:

Zespół A Wynik Zespół B
ZSP Nr 1 Ustrzyki Dolne 3:1 SP Ustjanowa
SP Ustjanowa 1:1 SP Lutowiska
SP Lutowiska 1:2 ZSP Nr 1 Ustrzyki Dolne
NSS Ustrzyki Dolne 6:0 SP Wojtkowa
NSS Ustrzyki Dolne 3:0 SP Czarna
SP Czarna 4:0 SP Wojtkowa
SP Lutowiska 2:1 SP Czarna
ZSP Nr 1 Ustrzyki Dolne 1:2 NSS Ustrzyki Dolne
SP Wojtkowa 1:1 SP Ustjanowa

Klasyfikacja końcowa:

Miejsce
Zespół
1
NSS Ustrzyki Dolne
2
ZSP Nr 1 Ustrzyki Dolne
3
SP Lutowiska
4
SP Czarna
5 SP Ustjanowa
5 SP Wojtkowa

 

Wyróżniono też najlepszych strzelców i bramkarzy:

Najlepsi strzelcy:

1  - TROJNAR HUBERT

2 - SĘDZIMIR TOMASZ oraz MAGUSIAK JAKUB

Najlepsi bramkarze:

1 - ADAMKIEWICZ FILIP

2 - CHYCKI KAMIL

3 - AUGUSTYN NORBERT

Zespoły wystąpiły w składach:
NSS Ustrzyki Dolne
1. Chmielowski Rafał
2. Adamkiewicz Filip
3. Chudy Marcin
4. Bulwan Hubert
5. Markowski Dawid
6. Tomaszek Hubert
7. Sędzimir Tomasz
8. Chrząszcz Oliwier

ZSP Nr 1 Ustrzyki Dolne
1. Chycki Kamil
2. Pasionek Damian
3. Czerwiński Kacper
4. Zygmunt Konrad
5. Jankowski Jakub
6. Szczęsny Maksymilian
7. Wróbel Miłosz
8. Trojnar Hubert
9. Kucharczyk Łukasz
10. Molawka Jacek

SP Lutowiska
1. Polechoński Karol
2. Różycki Jakub
3. Brysz Maksymilian
4. Augustyn Norbert
5. Nykiel Jakub
6. Chrobak Eryk
7. Motyka Wiktor

SP Czarna
1. Pszonak Damian
2. Magusiak Jakub
3. Borukało Maciej
4. Strzępka Szymon
5. Gądek Robert
6. Buszewycki Karol

SP Ustjanowa
1. Herka Mateusz
2. Taraciński Stanisław
3. Rymarowicz Eryk
4. Szura Daniel
5. Podkalicki Bartosz
6.Makarski Norbert
7. Głazowski Łukasz
8. Skoński Jakub

SP Wojtkowa
1. Jurcaba Dominik
2. Pasławski Bartłomiej
3. Pasławski Rafał
4. Podkalicki Mateusz
5. Jasiewicz Bartosz



Trzy pierwsze drużyny otrzymały puchary, medale oraz dyplomy ufundowane przez Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych. Medalami nagrodzono również po trzech najlepszych strzelców i bramkarzy.  Wszystkie dzieci otrzymały także słodycze ufundowane przez SP Lutowiska.

                                                                                      Organizatorzy

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Wyszukiwarka
rozwiń