pl en ua
27.06.2017
Cypriana, Emanueli, Władysława
bip.jpg
znaczek_norway2.jpg
rpo1.jpg
kapital.jpg
prow.jpg

prow.jpg
Portal - Sport
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej oraz Powiatowa Gimnazjada w unihokeju - 13.11.2015 - Lutowiska
Redakcja: Krzysztof Lachowski
Dodany: 23.11.2015
wyświetleń: 835
PDF
DRUKUJ

menu  



Igrzyska

Gimnazjada

Galeria


13.11.2015 w ZS w Lutowiskach przeprowadzono Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej oraz Powiatową Gimnazjadę w unihokeju.

 

Organizatorami turnieju byli:

 

  • ZS w Lutowiskach,
  • Bieszczadzki Szkolny Związek Sportowy,
  • Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych.


Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Dziewczęta

SP Lutowiska - SP Czarna 5 : 0

Do rozgrywek rejonowych awansowała drużyna SP Lutowiska.

Dziewczęta wystąpiły w następującym składzie:

SP Lutowiska

Gudz Joanna
Kardasz Dagmara
Musiałowska Julia
Krysta Jgoda
Misiuda Marta
Szczerbicka Aleksandra
Dopart Jagoda
Rudziak Julita
Tkacz Paulina
Wiśniewska Oliwia

SP Czarna

Kapes Akeksandra
Nóżka Natalia
Chorzępa Iga
Steciuk Wiktoria
Tyburska Marta


Chłopcy

SP Lutowiska - SP Czarna 7 : 0

Do rozgrywek rejonowych awansowała drużyna SP Lutowiska.

Chłopcy wystąpili w następującym składzie:

SP Lutowiska

Kuzar Przemysław
Lisowski Radosław
Nykiel Marcel
Szczepanek Mateusz
Tkacz Patryk
Natanek Maciej
Lenkiewicz Jakub
Płeszka Maciej


SP Czarna

Matusiak Jakub
Malawski Aleksy
Łopatkiewicz Przemysław
Kosmecki Michał
Bauaniulc Bartosz



Gimnazjada

Dziewczęta

Lutowiska - Czarna 3 : 4

Do rozgrywek rejonowych awansowała drużyna z Czarnej.

Dziewczęta wystąpiły w następującym składzie:

Lutowiska

Sopata Karolina
Sikoń Natalia
Kosmecka Joanna
Pietrzyk Anna
Krutyj Daria
Rudziak Gabriela
Cichońska Dominika
Pietrzyk Kornelia
Czaban Kaja

Czarna

Kosmecka Julia
Styś Kamila
Rzeszowska Natalia
Mazurek Aneta
Pisarska Natalia

 

Chłopcy

 Lutowiska - Czarna 5 : 1

Do rozgrywek rejonowych awansowała drużyna z Lutowisk.

Chłopcy wystąpili w następującym składzie:

Lutowiska

Chyżyński Krzysztof
Drapała Bartłomiej
Pełdiak Bartosz
Pełdiak Grzegorz
Kulik Krzysztof
Lenkiewicz Karol
Szpiech Bartosz
Rudziak Eryk
Żak Mateusz

Czarna

Dziedzic Jakub
Guzman Konrad
Łazor Kacper
Pietruś Radosław
Pluciński Szymon

 

Uczestniczące zespoły otrzymały puchary ufundowane przez Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Rzeszowie.

                                                                                                     Organizatorzy

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
Wyszukiwarka
rozwiń