pl en ua
26.03.2017
Dory, Olgi, Teodora

Portal - Sport
Marcela Marcisz dwukrotną Mistrzynią Polski w biegach na nartorolkach, Jelenia Góra, 5-6.09.2015
Redakcja: Krzysztof Lachowski
Dodany: 9.09.2015
wyświetleń: 2269
PDF
DRUKUJ

Marcela Marcisz - MKS Halicz Ustrzyki Dolne dwukrotnie zdobyła tytuł Mistrzyni Polski w rozgrywanych 5-6.09.2015 w Sobieszowie, k. Jeleniej Góry  Mistrzostwach Polski PZN na nartorolkach.

Pierwszego dnia Mistrzostw (5.09.) odbyły się biegi dystansowe stylem dowolnym. Tytuł mistrzowski w najstarszej kategorii kobiet zdobyła Marcela Marcisz z MKS Halicz Ustrzyki Dolne.  Drugie miejsce w klasyfikacji MP wywalczyła Karolina Trzaska z Miszkowic, natomiast medal brązowy  przypadł Natalii Surdyki - MUKN Pod Stróżą Miszkowice.

W drugim dniu Mistrzostw Polski PZN na nartorolkach rozegrano  Uphill czyli bieg pod górę na dystansie 3300 metrów stylem klasycznym. Tytuł  Mistrzyni Polski wśród seniorek ponownie zdobyła Marcela Marcisz.

Srebro wywalczyła Karolina Trzaska z MUKN Pod Stróżą Miszkowice a brąz zawodnicza gospodarzy Karolina Maruszczak  (MKS Karkonosze Sporty Zimowe).