pl en ua
27.06.2017
Cypriana, Emanueli, Władysława
bip.jpg
znaczek_norway2.jpg
rpo1.jpg
kapital.jpg
prow.jpg

prow.jpg
Portal - Turniej w tenisie stołowym, szachach i badmintonie - 23.07.2015 - Hala sportowa przy ZSP nr 1 Ustrzyki Dolne
Turniej w tenisie stołowym, szachach i badmintonie - 23.07.2015 - Hala sportowa przy ZSP nr 1 Ustrzyki Dolne
Redakcja: Krzysztof Lachowski
Dodany: 24.07.2015
wyświetleń: 2622
PDF
DRUKUJ

  Menu  
  Tenis stołowy  
  Badminton  
  Szachy  
  Galeria  
   

W dniu 23.07.2015 w Hali sportowej przy ZSP nr 1 w Ustrzykach Dolnych przeprowadzono Turniej w tenisie stołowym, w szachach i badmintonie.

Organizatorami rozgrywek byli:

  • Urząd Miejski w Ustrzykach Dolnych
  • Hala sporotwa przy ZSP nr 1 w Ustrzykach Dolnych
  • Bieszczadzki SZS w Ustrzykach Dolnych

  • Przeprowadzono następujące rozgrywki:

    TENIS STOŁOWY

    (kategoria ur. w 2002/2003)

    Nazwisko i imię Wynik Nazwisko i imię
    Chmielowski Jakub 2 0 Harabasz Bartłomiej
    Gamoń Patryk 0 2 Sawczak Miłosz
    Chmielowski Jakub 2 0 Gamoń Patryk
    Sawczak Miłosz 2 0 Harabasz Bartłomiej
    Sawczak Miłosz 1 2 Chmielowski Jakub
    Harabasz Bartłomiej 0 2 Gamoń Patryk

    I miejsce - Chmielowski Jakub
    II miejsce - Sawczak Miłosz
    III miejsce - Gamoń Patryk
    IV miejsce - Harabasz Bartłomiej

    (kategoria ur. w 2005/2006)

    Nazwisko i imię Wynik Nazwisko i imię
    Dereń Urszula 2 0 Michalik Krzysztof
    Michalik Dawid 0 2 Dereń Filip
    Dereń Urszula 2 0 Michalik Dawid
    Dereń Filip 2 0 Michalik Krzysztof
    Dereń Filip 2 1 Dereń Urszula
    Michalik Krzysztof 2 0 Michalik Dawid

    Dziewczęta
    I miejsce  - Dereń Urszula

    Chłopcy
    I miejsce - Dereń Filip
    II miejsce - Michalik Krzysztof
    III miejsce - Michalik Dawid

    (kategoria ur. w 1999/2000)

    Nazwisko i imię Wynik Nazwisko i imię
    Krupiński Sebastian 0 2 Kuźmiński Bartosz

    I miejsce - Kuźmiński Bartosz
    II miejsce - Krupiński Sebastian

    (kategoria: podopieczni DPS Moczary)

    Nazwisko i imię Wynik Nazwisko i imię
    Kolbusz Janusz 1 2 Bętkowski Piotr

    I miejsce - Bętkowski Piotr
    II miejsce - Kolbusz Janusz


    BADMINTON

    (kategoria: kobiety)

    Nazwisko i imię Wynik Nazwisko i imię
    Rosiek Anna 1 0 Wojtowicz Magdalena
    Wojtowicz Magdalena 0 1 Dereń Teresa
    Rosiek Anna 0 1 Dereń Teresa

    I miejsce - Dereń Teresa
    II miejsce - Rosiek Anna
    III miejsce - Wojtowicz Magdalena


    (kategoria: dzieci)

    Nazwisko i imię Wynik Nazwisko i imię
    Dereń Filip 1 0 Dereń Urszula
    Gamoń Patryk 1 0 Harabasz Bartłomiej
    Dereń Filip 1 0 Gamoń Patryk
    Harabasz Bartłomiej 0 1 Dereń Urszula
    Harabasz Bartłomiej 0 1 Dereń Filip
    Dereń Urszula 1 0 Gamoń Patryk

    I miejsce - Dereń Filip
    II miejsce - Dereń Urszula
    III miejsce - Gamoń Patryk
    IV miejsce -  Harabasz Bartłomiej


     SZACHY

    (kategoria: podopieczni DPS Moczary)

    Nazwisko i imię Wynik Nazwisko i imię
    Szmyd Zbigniew 1 0 Ziemiański Adam

    I miejsce - Szmyd Zbigniew
    II miejsce - Ziemiański Adam

    Zwycięzcy otrzymali medale, natomiast osoby zajmujące czwarte miejsca dyplomy. Nagrody ufundowano ze środków Urzędu Miejskiego w Ustrzykach Dolnych.
     

    PDF
    DRUKUJ
    POWRÓT
    ZGŁOŚ
    NIEŚCISŁOŚĆ
    Wyszukiwarka
    rozwiń